«Ֆլեշ» ընկերությունն ուրախությամբ հայտնում է, որ ընդլայնում է Express Shop-երի իր ցանցը՝ առաջարկելով նոր հնարավորություններ հաճախորդներին։
Սեպտեմբերի 13-ին Flash ընկերությունը հոբելյանական միջոցառումների մեկնարկը տվեց իր 30-ամյակի առթիվ կազմակերպված միջոցառմամբ՝ նշանավորելով անցած ուղին և ազդարարելով նոր դարաշրջանի սկիզբը՝ ներկայացնելով իր Flash 3.0 հայեցակարգը։ Այս նոր փուլը խորհրդանշում է ընկերության զարգացման և նորարարությունների շարքը՝ անցում դեպի ամբողջությամբ նոր ձևաչափ, նոր էներգիա և նոր հնարավորություններ:
Միջոցառմանը ընկերությունը ներկայացավ նոր, մանուշակագույն ֆիրմային գույնով և արդիականացված բրենդային շեշտադրումներով՝ ներկայացնելով իր ժամանակակից ու առաջադեմ ծառայությունները։ Այս նոր ոճով ընկերությունը մատուցեց իր ճանապարհային էկոհամակարգի ամբողջ ներուժը՝ ընդգծելով Flash 3.0 հայեցակարգի նոր էներգիան և հնարավորությունները։
Flash 3.0 հայեցակարգի գլխավոր ուղերձն է՝ վստահելի ծառայություն, նորարար լուծումներ, ներդաշնակ զարգացում՝ միտված հաճախորդների առավելագույն հարմարավետությանը:
Միջոցառումն ուղեկցվեցերաժշտական ծրագրով, եզակի հին և նոր մեքենաների ցուցադրությամբ և բազմազան անակնկալներով, որոնք արտացոլում էին Flash-ի նոր էներգիան և պատրաստակամությունը ապագային։
Flash ընկերության գլխավոր տնօրեն Սանասար Բեգլարյանն իր ելույթում ընդգծեց՝ «Flash 3.0-ն նշանակում է նոր դարաշրջան, որտեղ մենք ապահովում ենք ոչ միայն վառելիք, այլև լիարժեք ծառայություններ և լուծումներ՝ համապատասխանելով ժամանակի պահանջներին։